Skip to content
Az ember természetéből adódóan mindig vágyik valamire. Ez a valami minden helyzetben és időben mást jelent.
(tovább…)
Van az a pont, amikor már marhára unod az egészet. Persze szeretnél élni(!).. lehetőség szerint normálisan. Mi is a normális? Relatív, viszonyítás kérdése, mint sok minden az életben?
(tovább…)
A szoba sarkában ülök és a fogaim olyan erősen szorítom össze, hogy szinte fáj.
(tovább…)
Tudod, milyen érzés lemondani valamiről, amit nagyon akartál?
(tovább…)
Olyan életet akarok, ahol megvalósítom önmagam. Mint mindenki más.
(tovább…)