#egyésmás Minden harmadik budapesti egyedül érzi magát mások társaságában is Bár sosem volt ennyi digitális kapcsolódási pontunk, a belső elszigeteltség tömeges jelenség maradt. (tovább…)Tetszett? Oszd meg mással is! 0 hozzászólás 2026-05-28